בקטע אחר

אקסטרות – מדובר בעמוד בו אפשר למצוא את כל הדברים שאני עושה מעבר לשירותי התוכן שלי. 

כמו מה? – קישורים לפודקאסט, הרצאות בשיתופי פעולה, שיחות נשים, מפגשים כיפיים, בלוג מקצועי ועוד. 

למה אני אוהבת אקסטרות?

אני אוהבת מלא דברים. הגעתי מעולם הטלוויזיה ולכן זה נשאר אצלי בראש גם כשעברתי לעולם התוכן בדיגיטל. כל הזמן יש לי מחשבות בראש על פינות, שיחות אישיות, פורמטים קצרים וארוכים, רעיונות לסרטונים ועוד. הכול אצלי עובד בספיד, לצערי הרבה יותר מהר מאשר אני מסוגלת לייצר. אבל הנה כמה "אקסטרות" שאני אוהבת. אני קוראת להם אקסטרות כי אני עושה אותם כי כיף לי, גם אם זה לא תמיד קשור ישירות לעסק שלי.   

טל וסיוון מדברים על כתיבה

התחלנו בלייבים עברנו גם לפודקאסט. בלחיצה על הכפתור אפשר לעבור לסיפור המלא של 'איך הכול התחיל' ולקבל את כל הלינקים לפרקים. 

שיחות נשים

זה התחיל לפני מרץ 2023, שרציתי לעשות משהו מיוחד ליום האישה. החלטתי שזה לא חייב להיות בתאריך ולא חייב להיות יום. מאז הצלחתי לקיים פעמיים שבוע שלם של שיחות עם נשים באינסטגרם. השבוע הראשון שקיימתי קיים בינתיים בהיילייט באינסטגרם. דיברנו על שפה של נשים. 

הרצאות ספיישל (שת"פ)

אני מאוד אוהבת להכיר אנשים חדשים ברחבי האינסטגרם. כך הכרתי את טל וגם קולגות וחברות אחרות. אני אוהבת ליזום ותמיד רוצה ליצור פורמטים ייחודים, מחוץ לקופסה שנותנים זווית נוספת. בינתיים, יש פה לינק ל-2 הרצאות משותפות עם טל. בהמשך יהיו עוד שיתופי פעולה. 

בלוג 'בקטע אחר'

בלוג. "צריך" להיות לכותבת תוכן בלוג. לצערי אין לי מספיק זמן לתחזק ולכתוב לעצמי כתבות כי אני כותבת לאחרים הרבה ואין לי מספיק זמן ביום לכתוב לעצמי (כאמא ל-3 קטנים). מקווה שאצליח לקדם את הבלוג יותר ולכתוב תוכן מקצועי חשוב. 

היי, שכחתי להציג את עצמי, נעים מאוד (:

אני סיוון לדרר, כותבת ועורכת תוכן כבר 13 שנים, מומחית באפיון שפה ומיקרו קופי. התחלתי להתעסק בתוכן בטלוויזיה (ערוץ הופ, ערוץ 98, חינוכית) ועברתי לדיגיטל. כתבתי טקסט ל-Wolt, ישראכרט, מרכזי שחיה, חברות הפקה, מעצבות פנים, חנויות קמעונאות ועוד…
מה הכי מעניין?  – שאני גם וגם. אני גם ריאלית וגם הומנית. למדתי גם מנהל עסקים תואר שני וגם טלוויזיה תואר ראשון. לכן, אני מצליחה להכניס יצירתיות וגמישות מחשבתית לתוך תבניות ומסגרות. אני יודעת שאין תוכן טוב יש תוכן שמדויק בשבילך. אין משהו שחייבים לכתוב, יש משהו שמגיע מהלב. וזהו. הפסקתי לחפור.