בקטע אחר

הסדנאות שלי - מה מתאים לך?

בניתי כמה סדנאות כדי שיהיה אפשר לבחור את מה שמתאים לך לעסק שלך. יכול להיות שרק התחלת לכתוב או אולי יש לך מלא רעיונות אבל קשה לך לדייק את השפה שלך. יכול להיות שכתבת הרבה אבל צריך לערוך את התוכן שיתאים לקהל היעד שלך. ולפעמים מדובר בצורך שלך לשדרג את ההנעה לפעולה, הכותרות ותהליכי המכירה באתר שלך? 

מה מיוחד בסדנאות שלי?

שהן ממש מעשיות!

אנחנו ממש נכתוב, ממש נתנסה, ממש נערוך. זו לא הרצאה – זו סדנה. 

אני לא רק מסבירה. אני עורכת לך את הטקסט, אני נותנת רעיונות, אני שואלת שאלות. וגם מזמינה אותך לשאול אותי כמובן (: 

סדנת אפיון שפה - עכשיו תורך

רוצה להגיע לכתוב אבל לא פשוט לא יוצא לך? – סדנת כתיבה מעשית ומאתגרת שמכריחה אותך לכתוב. נעשה אפיון שפה מזורז לעסק שלך. נבנה יחד ארגז מילים לפי הערכים שלך, ונבין איך לקחת משם מילים לטקסטים שלך. יחד נדייק את קהל היעד שלך ונלמד מה חשוב לו – ויאללה נכתוב! וגם נערוך! – 2 מפגשים ותמיכה בוואטסאפ

סדנת מיקרו קופי לחנויות אונליין

פה נתעסק רק במיקרו קופי. כל מה שכתוב על הכפתורים שמניעים אותי לפעולה, טפסי הרשמה, פופאפים, הודעות אוטומטיות, כותרות של מיילים, טקסטים עם הגבלות תווים ועוד. כמובן שנתייחס לכתיבה מותאמת לזכר ונקבה. והכי חשוב – ניקח דוגמאות מתוך החנות שלך!

סדנת עריכה

יש לך כבר מלא טקסטים אבל לא כאלו שמספיק טוב לפרסם? – כל טקסט שנכתוב לכל פלטפורמה שהיא – נצטרך לערוך אותו. מה זה לערוך? נלמד איך להשאיר את מה שמעניין וקל לקריאה. ונוריד את מה שחוזר על עצמו ומבלבל. נתאמן על הטקסטים שלך בפועל ונצא עם תוכן ערוך ומוכן לפרסום. 

זמן לבד איתי (:

פה זה אישי. לא קבוצה. למרות שהקבוצות שלי הן גג 3 נשים או גברים. אבל פה זה הזמן רק שלי ושלך. נעבור על מה שחשוב לך. בין אם זה פוסטים, מיילים או כתבות. נדייק ונערוך את הטקסט יחד. אני כן ממליצה להיפגש איתי לבד רק אחרי הסדנה "אפיון שפה – עכשיו תורך" או אחרי פגישת אפיון אישית.

קצת עליי

אני סיפור אחד גדול

כל דבר בעיניי הוא סיפור

ואני אוהבת לספר סיפורים של אחרים