בקטע אחר

הרצאות ספיישל בכל מה שקשור לתוכן

מה זה הרצאות ספיישל?

הרצאות בכל מיני נושאים שקשורים לתוכן. מדובר בהרצאות בודדות שנותנות כלים וטיפים פרקטיים. כי זה מה שחשוב בעיניי. היכולת לצאת מהרצאה עם כמה נקודות למחשבה שיכולות לעזור לקדם את התוכן שלך. 

אני שמחה לייצר עוד תכנים שיכולים לעזור לנו, עצמאיות ועצמאיים,  לשפר ולדייק את התוכן של העסק שלנו – בעצמנו. 

רוצים לקיים איתי הרצאות?

בטח!

אני תמיד בעד שיתופי פעולה ויש לי מיליון רעיונות. אפשר לקיים הרצאה לקהילה מסוימת כמו צלמות, מדריכות הורים, דיאטניות וכו'. עצמאיות שרוצות לקדם את התוכן בתחום שלהן וקצת קשה להן. אפשר גם ליצור הרצאות עם קולגות בנושאים שקשורים לתוכן כמו עיצוב, בניית אתרים, אפיון אתרים ועוד. יש כבר כמה דברים בקנה, אבל כל דבר בקצב שלו ובעיקר בקצב שלי (אמא ל-3 קטנים). 

מלא דוגמאות של איך לשים לב לתוכן בזמן מלחמת 'חרבות ברזל' אבל זה יכול להתאים גם לתקופות משבר באשר הן (:

6 טיפים לכתיבת דף נחיתה שיהיה מדויק לנו ולקהל שלנו

למה כדאי לצפות בהרצאות ספיישל?

עם מי אני מקיימת את ההרצאות?

עם קולגות שלי! אני אוהבת להכיר אנשים חדשים ובטח ובטח אנשי ונשות מקצוע שעוסקים סביב תחום התוכן. את טל אייזנמן (כותב תוכן מוכשר) הכרתי ב-סוף 2022 ומאז הצלחנו לייצר הרבה תוכן יחד. יצרנו שיתופי פעולה כמו לייבים באינסטגרם ואפילו פודקאסט. וכיף לנו ליצור תוכן ביחד. את ענת פנחס (צלמת ויועצת עסקית) גם הכרתי באינסטגרם באחד ממפגשי הכתיבה. ועוד כמה נשים מרתקות שאפרט עליהן בהמשך.

למה זה מיוחד?

אלו הרצאות בתחום ספציפי שמטרתן להעביר כמה טיפים פרקטיים. והדוגמאות הן אמיתיות מהשטח. אפשר לשלוח אליי דפי נחיתה, פוסטים, ניוזלטרים ואשלב אותם בתוכן יחד עם טיפים כמובן. לפעמים אנחנו שואלים ומנהלים דיון עם הקהל ולפעמים יש גם משימות. אבל בגדול מדובר במידע יעיל שמטרתו לעזור לעצמאיות ועצמאיים לייצר תוכן לבד וכמה שיותר מדויק לשפה של העסק. אין פה חוקים שחייבים לקיים - המטרה לפתוח את הראש.

כמה זמן כל הרצאה?

חצי שעה, שעה, גג שעה ורבע. לא באים לחפור. באים להיות מדויקים. כל פעם בנושא קטן אחר שאנחנו רואים שיש בו קושי או עולות הרבה שאלות. כמו כתיבה בזמן מלחמה או כתיבה לדף נחיתה. אם יש נושא שבא לך שניגע בו, אפשר לכתוב לי חופשי ואעשה שזה יקרה. ההרצאה מועברת בזום ולפעמים עולה גם ליוטיוב או לוימאו עם תשלום סמלי, כמה זמן אחרי. לא מבטיחה (:

אם יש לך רעיון או סתם בא לך לדבר, להיפגש בזום ולהכיר...

היי, שכחתי להציג את עצמי, נעים מאוד (:

אני סיוון לדרר, כותבת ועורכת תוכן כבר 13 שנים, מומחית באפיון שפה ומיקרו קופי. התחלתי להתעסק בתוכן בטלוויזיה (ערוץ הופ, ערוץ 98, חינוכית) ועברתי לדיגיטל. כתבתי טקסט ל-Wolt, ישראכרט, מרכזי שחיה, חברות הפקה, מעצבות פנים, חנויות קמעונאות ועוד…
מה הכי מעניין?  – שאני גם וגם. אני גם ריאלית וגם הומנית. למדתי גם מנהל עסקים תואר שני וגם טלוויזיה תואר ראשון. לכן, אני מצליחה להכניס יצירתיות וגמישות מחשבתית לתוך תבניות ומסגרות. אני יודעת שאין תוכן טוב יש תוכן שמדויק בשבילך. אין משהו שחייבים לכתוב, יש משהו שמגיע מהלב. וזהו. הפסקתי לחפור.