בקטע אחר

הרצאת כתיבה לצלמות – שעה ורבע שתגרום לך לכתוב יותר בקלות!

כבר יש לך תמונות מעולות של ילדים מחופשים בפורים,  צילומים מהסטודיו, על רקע הפריחה או השקיעה. יש גם מבחר נהדר של תמונות היריון, ילדים, משפחה או תדמית. אבל מה קורה עם התוכן?

 

את רוצה לפרסם תמונה בפיד בסוף בשביל השיווק. לפעמים נדמה לנו שהתמונה עצמה תשווק אותנו מספיק טוב. אבל יש הרבה תמונות של משפחות בחמניות או בשקדיות (: כדי שיגיעו אלייך לקוחות, בסוף הם רוצים להכיר אותך

ואם כבר הצלחת לשבת לכתוב, את חושבת לפעמים שאין לך "משהו מיוחד" להגיד. הכול מרגיש לך "לא מספיק טוב"…זה משגע אותך ובעיקר משתק אותך ואת מוצאת את עצמך לא מעלה כלום לרשתות. 

 בהרצאה הזאת אנחנו מתחילות לשנות את החשיבה! 

אנחנו נגלה איך אפשר להקל עלייך את הכתיבה ולהפוך אותה גם לכיפית יותר וגם למדויקת יותר עבור הקהל שלך. 

 

על מה נדבר בהרצאה?

(חוץ מזה שלא רק נדבר – גם נכתוב)

למה דווקא שההרצאה הזאת תגרום לך לכתוב?

(אני מבינה אותך, מרגיש שאת צריכה משהו אחר)

תוכן לצלמות

ענת פנחס, צלמת ויועצת עסקית לצלמות וצלמים הבינה שתוכן הוא קטע בעייתי. כי המשפט הזה של "תמונה אחת שווה אלף מילים" אמנם נכון אבל לא עוזר להביא לקוחות. לקוחות צריכים להכיר אותך, את מה שאת עושה. לקוחות רוצים לדמיין את הרגע הזה של הצילום, להבין מה מיוחד בך ואיך הם מתחברים אלייך. הם רוצים שתעני להם על כל החששות והדאגות שיש להם לפני יום צילום. אז אנחנו צריכות גם לכתוב לצד התמונות שאנחנו מעלות.

תוכן שמדבר בשפה שלך

אני, סיוון לדרר, כותבת תוכן כבר 15 שנה. הגעתי מהטלוויזיה, עברתי לדיגיטל והתמחתי באפיון שפה. אני פה כדי לעזור לך להכיר את עצמך, להבין מה חשוב לך, איך לדייק אותך ואיך להקל עלייך את הכתיבה. יש לנו נטייה להסתכל לצדדים, לראות מה אנשים אחרים עושים, לכתוב כמו "ההיא" או לשתף כמו "ההוא". אבל כל אחת היא אחרת, זה בא לידי ביטוי באיך שאת מדברת וכמובן גם באיך שאת מצלמת. בהרצאה נדבר על אפיון שפה ונתחיל ממש לכתוב.

ביטחון בעצמך

המטרה של ההרצאה להכיר לך את הנושא, לתת לך דוגמאות שתוכלי להרגיש מהשטח. להבין איך תוכן יכול להיראות ולהרגיש אחרת. למצוא את עצמך בתוך זה. וגם להתאמן בכתיבה. נכתוב, כל אחת לעצמה, כדי להרגיש כמה זה לא כל כך מפחיד, ואפילו יותר פשוט מה שחשבנו.

לאמיצות - נוכל להסתכל על התוכן שכתבתן בסדנה ולדבר עליו (: נלמד מתוך ניסיון ודיוק.

היי, אני ענת פנחס, נעים מאוד (:

אני מצלמת אנשים ומאמינה בשימור זכרונות. הכי חשוב שהכול נעשה באווירה נוחה ובסביבה הטבעית של האנשים. 

מה הכי מעניין? – אני גם נותנת ייעוץ עסקי לצלמים וצלמות. ליוויתי עשרות רבות של נשים צלמות שהאתגר שלהן הוא בעבודה מול הלקוחות, בסידור החומר, בחוזים אבל גם הרבה מאוד בשיווק עצמי שהוא בעצם התוכן. 

פה אפשר לעקוב אחרי באינסטגרם

היי, אני סיוון לדרר, נעים מאוד (:

אני כותבת ועורכת תוכן כבר 13 שנים, מומחית באפיון שפה ומיקרו קופי. כתבתי טקסט ל-Wolt, ישראכרט, מרכזי שחיה, חברות הפקה, מעצבות פנים, צלמות, חנויות קמעונאות ועוד. 

מה הכי מעניין? – שאני גם וגם. אני גם ריאלית וגם הומנית. אני מצליחה להכניס יצירתיות וגמישות מחשבתית לתוך תבניות ומסגרות. אני מאמינה בתוכן שמדויק בשבילך שמגיע מהלב שלך. 

פה אפשר לעקוב אחרי באינסטגרם

אז יאללה, פשוט ניפגש ביום חמישי ה-21.3 בשעה 9-10:15 בבוקר, בזום!

כמה עולה לך?

60