בקטע אחר

הרשמה לניוזלטר - זה כאן!

מה עכשיו עוד ניוזלטר? – כן אבל…

זה הולך להיות ניוזלטר שמדבר על אפיון שפה, מציג דוגמאות, מציף את כל מה שקשור למיקרו קופי – והכול באווירת צחוקים. אני אכתוב גם על סדרות טלוויזיה שכדאי להשלים ועל תלונות של החיים, כי כזאת אני. עכשיו מה? – נשאר רק להירשם, לצפות למייל הראשון, ולאחל לי בהצלחה! 

הניוזלטר!

כל מייל שיתווסף לרשימת התפוצה של הניוזלטר יגרום לי ללכת ואשכרה לכתוב אותו. אז אם בא לך לקבל מתישהו בעתיד מייל ממני, נשאר לך רק להירשם פה ולהחזיק לי אצבעות (:

מה עוד הולך להיות בניוזלטר?

מפגשי כתיבה חינמיים

כל חודש, אני מעדכנת על תאריך חדש שבו אנחנו מקיימים מפגש כתיבה חינמי. יש גם קבוצת וואטסאפ שקטה שבה אני שולחת את הטבלה החודשית הריקה למילוי התוכן שלך.

פרקים חדשים בפודקאסט

כל שבועיים ככה, אני מעלה פרק חדש לפודקאסט "ועכשיו עם הקובץ - טל וסיוון מדברים על כתיבה". מדובר בפרקים קצרים של עד 10 דק' שבהם טל ואני נותנים טיפים על כתיבה, דוגמאות ורעיונות.

סדנאות, לייבים ומה שביניהם

פעם בכמה זמן אני עולה ללייבים באינסטגרם או יוצאת בסדנה. כרגע הסדנאות בהפסקה. אבל מדובר בסדנאות מעשיות ממש בנושא 'אפיון שפה, כתיבת תוכן ומיקרו קופי' לעסק שלך. אז המשך יבוא כמו שאומרים...

הניוזלטר!

אז יאללה להוסיף את המייל וללחוץ על הכפתור (:

היי, שכחתי להציג את עצמי, נעים מאוד (:

אני סיוון לדרר, כותבת ועורכת תוכן כבר 13 שנים, מומחית באפיון שפה ומיקרו קופי. התחלתי להתעסק בתוכן בטלוויזיה (ערוץ הופ, ערוץ 98, חינוכית) ועברתי לדיגיטל. כתבתי טקסט ל-Wolt, ישראכרט, מרכזי שחיה, חברות הפקה, מעצבות פנים, חנויות קמעונאות ועוד…
מה הכי מעניין?  – שאני גם וגם. אני גם ריאלית וגם הומנית. למדתי גם מנהל עסקים תואר שני וגם טלוויזיה תואר ראשון. לכן, אני מצליחה להכניס יצירתיות וגמישות מחשבתית לתוך תבניות ומסגרות. אני יודעת שאין תוכן טוב יש תוכן שמדויק בשבילך. אין משהו שחייבים לכתוב, יש משהו שמגיע מהלב. וזהו. הפסקתי לחפור. 

כדי להצטרף לקבוצת וואטסאפ שקטה שבה אני מודיעה על מפגשי כתיבה חינמיים