בקטע אחר

מפגש כתיבה - חינמי!

מפגש כתיבה מעשי שבו בעיקר נכתוב

למה אני עושה את זה?

כי אני יודעת שלכתוב זה קשה. לכתוב בבית לבד זה ממש לא פשוט. ולכתוב לעסק שלך – זה הכי מאתגר. לכן החלטתי ומקווה שאצליח להתמיד בזה לתמוך באחיותיי ובאחיי העצמאיות והעצמאיים ולהרים מפגש כתיבה חודשי חינמי.

למה להיפגש כדי לכתוב?

(חוץ מזה שמכירים עוד כותבות וכותבים וזה בחינם…)

לכתוב בזמן מוגדר

כשאנחנו הופכים את הכתיבה למשימה שיש לה דדליין, זו הופך להיות עוד צ'ק ליסט לעסק שצריכים לעשות. לא בטוח שתהיה לנו מוזה, אולי בקושי רעיון ובטח לא הרבה סבלנות. אבל חובה שיהיה לנו דדליין. אני קובעת מפגש כתיבה כדי שבאמת נכתוב. קצת כמו אימון ספורט עם מאמן, שינוי תזונה מול דיאטנית וסידור הבית לפני המנקה (:

לכתוב איתי מול אנשים

כשיושבים במשך שעה וחצי מול אנשים עם מצלמות פתוחות וכולם כותבים - אין מה לעשות, לחץ חברתי עושה את שלו. ואיכשהו פשוט כותבים. בהתחלה, אפשר אפילו לעשות את עצמנו כותבים, עד שפתאום זה משתחרר לנו ויוצא. (קצת כמו דפי בוקר כזה). משהו בלפתוח מצלמות הופך את זה למפגש חברתי ומגבש שלא נרצה שייגמר.

להמשיך לכתוב גם אחרי

מה הקטע עם "שוונג" - שהוא פתאום מגיע. פתאום האצבעות כותבות והרעיונות עולים ואנחנו מרגישים טוב עם זה. אחרי המפגש כתיבה שלנו - יבוא לך להמשיך לכתוב!! גם כשנסיים!

אני ממליצה לפנות עוד שעה אחרי המפגש בלו"ז, להמשך כתיבה. ולקבוע שעה נוספת ביום אחר שבה נעבור ל- 'כובע העריכה' שלנו.

למי זה מתאים?

(או במילים אחרות, האם כדאי לך לבוא?)

אם מתאים לך פגישה בזום, עם מצלמות פתוחות ומיוט לכולם שבה יהיה לך זמן לכתוב ברצף – אז כן!
מדובר בכמה דק' של שיחה מקדימה, כמה טיפים קצרים ויאללה לכתוב. מדי פעם אפשר לכתוב לי בפרטי, אפשר לשאול אותי שאלות, אפשר לשלוח לי לינקים. חשוב לי להגיד, שעדיף שיהיו לך כמה רעיונות בשלוף, עדיף שזו לא תהיה הפעם הראשונה שיוצא לך לכתוב ועדיף ש…זהו.
 

אז יאללה, פשוט ניפגש ביום שלישי ה-21.2 בשעה 9-11 בבוקר, בזום!

רוצה להיפגש איתי, רק אנחנו?

(קצת לא נעים לך לכתוב מול כולם?)

אשמח לתאם איתך שיחה בוואטסאפ, רק צריך ללחוץ כאן בכפתור👇

היי, שכחתי להציג את עצמי, נעים מאוד (:

אני סיוון לדרר, כותבת ועורכת תוכן כבר 13 שנים, מומחית באפיון שפה ומיקרו קופי. התחלתי להתעסק בתוכן בטלוויזיה (ערוץ הופ, ערוץ 98, חינוכית) ועברתי לדיגיטל. כתבתי טקסט ל-Wolt, ישראכרט, מרכזי שחיה, חברות הפקה, מעצבות פנים, חנויות קמעונאות ועוד…
מה הכי מעניין?  – שאני גם וגם. אני גם ריאלית וגם הומנית. למדתי גם מנהל עסקים תואר שני וגם טלוויזיה תואר ראשון. לכן, אני מצליחה להכניס יצירתיות וגמישות מחשבתית לתוך תבניות ומסגרות. אני יודעת שאין תוכן טוב יש תוכן שמדויק בשבילך. אין משהו שחייבים לכתוב, יש משהו שמגיע מהלב. וזהו. הפסקתי לחפור.